sample prayer before the start of thesis defense homework babycenter i love cooking essay collective bargaining approaches essay download curriculum vitae word template

Bajkowa Warszawa

0

Nie trzeba wielkiej wyobraźni, aby w sekundę przenieść się w magiczny świat baśni. Tegoroczna iluminacja świąteczna Warszawy zachwyca blaskiem, pomysłowością i wykonaniem. Zwykły spacer zamienia się w magiczną przygodę.

Wprawdzie nie jestem doskonałym fotografem, ale tym, którzy jeszcze nie widzieli oraz tym, którym daleko jest do Warszawy, pragnę pokazać, jak pięknie prezentują się ulice w wystroju świątecznym. Jest coś magicznego w tych kolorowych światełkach, które codzienną szarość zamieniają w diamentowe krajobrazy. Takie miłe widoki sprawiają, że cieplej robi się na sercu i optymistyczniej patrzy na świat.

Takiego blasku, wielu magicznych chwil i baśniowych przygód życzę wszystkim w każdym dniu Nowego 2015 Roku!

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply