farewell speech for principal essay example essay customer service curriculum vitae logiciel gratuit event planning business plan kenya essay on how technology helps us mma research paper thesis statement for image analysis essay on advantages of metro rail

Co zrobić z łubianki?

0

Kiedy kończy się sezon truskawkowy, zawsze mam problem co zrobić z łubiankami. Zazwyczaj lądowały na śmietniku. W tym roku postanowiłam je zagospodarować. Sami popatrzcie…

Jak to zwykle bywa najważniejsze są chęci. Pomysł przychodzi zazwyczaj automatycznie. Podczas tegorocznego sezonu truskawkowego zostały mi dwie łubianki, które ciągle przekładam na balkonie z kąta w kąt. Może to remont mieszkania sprawił, że pojawił się u mnie pomysł na ich wykorzystanie.

Do zrobienia dekoracji potrzebowałam pędzla i odrobinę białej farby, która została z malowania sufitu. I oczywiście zakup za kilka złotych dwóch doniczek pięknych kwiatów o dość niepięknej nazwie: niecierpek. Nazwa bierze się podobno od niecierpliwych pąków, rozwijających się przy najmniejszym dotknięciu. Pięciopłatkowe, bardzo delikatne różnokolorowe kwiaty, mają zachwycać do późnej jesieni.

Jedna łubianka z niecierpkami wylądowała na balkonie, druga z gałązkami lawendy znalazła swoje miejsce w łazience. Może do przyszłego sezonu truskawkowego znajdę nowe pomysły. Która wersja jest waszym zdaniem ładniejsza?

 

 

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply