research paper on demographic transition example of application letter for senior high school essay on importance of animals in human life creative writing glasgow college father of nation essay in english case study service orchestration

Kiedyś księżniczka, dziś biedronka

0

O tym, że dzieci mają bogatą wyobraźnię wiadomo od dawna, ale dorośli za każdym razem czują się zaskoczeni. To samo przeżyłam otrzymując w tym roku laurkę z okazji Dnia Matki.

DSC_0519Od mojej córki otrzymałam już o poranku okolicznościową laurkę. Zdziwiłam się nieco widząc rysunek z sympatycznymi robalami, na którym jestem przedstawiona jako biedronka (!) stojąca przed mikrofonem i zapowiadająca koncert. Do tej pory byłam przedstawiana jako księżniczka w wytwornej sukni, aż tu nagle…

Przypomniało mi się jednak, że przed rokiem kupiłam mojej córce książkę do nauki rysowania. Ostatnio zaglądała do niej, ostro trenując. Edukacja plastyczna rozpoczyna się tam od najprostszych form, tj. rysowania gąsienic, poprzez motylki i kwiatki, po… czarownice. Już się obawiam, jaką lurkę otrzymam za rok, ale przecież najważniejsze są intencje.

Dziękując mojej Karolinie, przesyłam jest tysiąc buziaków i pozdrawiam wszystkie mamy!

Elżbieta SandeDSC_0520cka-Pultowicz

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply