Spacerkiem po Warszawie – wiosna w Łazienkach Królewskich

0

Przyszła nagle. Zazieleniła trawniki. Rozłożyła kwiatowe dywany. Przybrała pąkami gałęzie drzew. Wiosna z niezwykłą subtelnością rozgościła się w Łazienkach Królewskich.

Tegoroczny kwiecień powitał nas wspaniale. Słoneczny, pogodny i bardzo ciepły zachęcił ludzi do spacerów. Ja również wraz z rodziną wyszłam na spotkanie z przyrodą odzianą w wiosenne szaty, a właściwie królewskie, bo odwiedziłam Łazienki Królewskie.

Rodzinny spacer postanowiliśmy połączyć z piknikiem w królewskim stylu. Zapakowałam owoce, termos z kawą oraz… filiżanki. Siedzieliśmy więc na ławeczce parkowej i smakowaliśmy aromatyczny napój. Nie wiem co było wspanialsze – kawa czy widoki. Wiem jednak, że w takim otoczeniu wszystko ma lepszy smak.

Zapraszam na krótki spacer:

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply