international thesis and dissertations quotations on sports and games essay stress due to homework statistics essay on harmful effects of pollution on human health harley davidson india case study ppt application letter for shift in charge essay on gaana dj protect the environment to protect your life essay

Spacerkiem po Warszawie – wiosna w Łazienkach Królewskich

0

Przyszła nagle. Zazieleniła trawniki. Rozłożyła kwiatowe dywany. Przybrała pąkami gałęzie drzew. Wiosna z niezwykłą subtelnością rozgościła się w Łazienkach Królewskich.

Tegoroczny kwiecień powitał nas wspaniale. Słoneczny, pogodny i bardzo ciepły zachęcił ludzi do spacerów. Ja również wraz z rodziną wyszłam na spotkanie z przyrodą odzianą w wiosenne szaty, a właściwie królewskie, bo odwiedziłam Łazienki Królewskie.

Rodzinny spacer postanowiliśmy połączyć z piknikiem w królewskim stylu. Zapakowałam owoce, termos z kawą oraz… filiżanki. Siedzieliśmy więc na ławeczce parkowej i smakowaliśmy aromatyczny napój. Nie wiem co było wspanialsze – kawa czy widoki. Wiem jednak, że w takim otoczeniu wszystko ma lepszy smak.

Zapraszam na krótki spacer:

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply