Kultura,  Miejsca

Spacerkiem po Warszawie – wiosna w Łazienkach Królewskich

Przyszła nagle. Zazieleniła trawniki. Rozłożyła kwiatowe dywany. Przybrała pąkami gałęzie drzew. Wiosna z niezwykłą subtelnością rozgościła się w Łazienkach Królewskich.

Tegoroczny kwiecień powitał nas wspaniale. Słoneczny, pogodny i bardzo ciepły zachęcił ludzi do spacerów. Ja również wraz z rodziną wyszłam na spotkanie z przyrodą odzianą w wiosenne szaty, a właściwie królewskie, bo odwiedziłam Łazienki Królewskie.

Rodzinny spacer postanowiliśmy połączyć z piknikiem w królewskim stylu. Zapakowałam owoce, termos z kawą oraz… filiżanki. Siedzieliśmy więc na ławeczce parkowej i smakowaliśmy aromatyczny napój. Nie wiem co było wspanialsze – kawa czy widoki. Wiem jednak, że w takim otoczeniu wszystko ma lepszy smak.

Zapraszam na krótki spacer:

Łatwiej lekko pisać, niż lekko przejść przez życie, ale razem jest znacznie łatwiej. Zapraszam więc do wspólnej podróży przez codzienność. Znajdziecie tu chwilę wytchnienia, dużą dawkę optymizmu i wiele inspiracji. Pokazuję jak wielką moc ma siła pozytywnego myślenia, a także jak dostrzegać efekty uboczne trudnych decyzji i niesprzyjających zdarzeń.

Leave a Reply