Inspiracje,  Uczucia

Torebki śniadaniowe – zrób to sam

Postanowiłam kontynuować pomysł noszenia do pracy spersonalizowanych torebek śniadaniowych. Tym razem użyłam pieczątek, aby jednocześnie zareklamować swojego bloga. Zapraszam do zabawy.

Zamiast nosić firmowe reklamówki, które nieraz są dla nas antyreklamą, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Jestem zwolenniczką noszenia do pracy własnego śniadania. Pytanie było tylko: w czym? Nie ma na rynku torebek z reklamą domowego śniadania. I wtedy pomyślałam, że mogę to zrobić sama. Zakupiłam niezadrukowane torebki i je ozdobiłam.

Na kilku reklamuję swojego bloga. Zakupiłam małe pieczątki z literami alfabetu i.. już. Zachęcam was również do twórczego ozdabiania torebek. W takich zrobionych własnoręcznie (na przykład z oryginalną dedykacją) można wręczać prezenty. Może to być również świetna zabawa z dziećmi.

CZYTAJ też: Oryginalna torebka śniadaniowa

male_pieczatki

 

torba_na-_sniadanie

Łatwiej lekko pisać, niż lekko przejść przez życie, ale razem jest znacznie łatwiej. Zapraszam więc do wspólnej podróży przez codzienność. Znajdziecie tu chwilę wytchnienia, dużą dawkę optymizmu i wiele inspiracji. Pokazuję jak wielką moc ma siła pozytywnego myślenia, a także jak dostrzegać efekty uboczne trudnych decyzji i niesprzyjających zdarzeń.

Leave a Reply