critical thinking bassham 4th edition essay hong kong relocate cover letter sample usc application essay 2019 advantages and disadvantages no homework policy essay example pt3

Torebki śniadaniowe – zrób to sam

0

Postanowiłam kontynuować pomysł noszenia do pracy spersonalizowanych torebek śniadaniowych. Tym razem użyłam pieczątek, aby jednocześnie zareklamować swojego bloga. Zapraszam do zabawy.

Zamiast nosić firmowe reklamówki, które nieraz są dla nas antyreklamą, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Jestem zwolenniczką noszenia do pracy własnego śniadania. Pytanie było tylko: w czym? Nie ma na rynku torebek z reklamą domowego śniadania. I wtedy pomyślałam, że mogę to zrobić sama. Zakupiłam niezadrukowane torebki i je ozdobiłam.

Na kilku reklamuję swojego bloga. Zakupiłam małe pieczątki z literami alfabetu i.. już. Zachęcam was również do twórczego ozdabiania torebek. W takich zrobionych własnoręcznie (na przykład z oryginalną dedykacją) można wręczać prezenty. Może to być również świetna zabawa z dziećmi.

CZYTAJ też: Oryginalna torebka śniadaniowa

male_pieczatki

 

torba_na-_sniadanie

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply