Kontakt

Elżbieta SANDECKA-PULTOWICZ
e-mail: ela@esandeckapultowicz.pl
Jestem na Facebooku i Instagramie.


WSPÓŁPRACA
Lekkim piórem:
– przygotuję artykuł prasowy na dowolny temat,
– napiszę tekst, na miarę Twoich potrzeb,
– wymyślę idealny tytuł,
– uzupełnię w treści strony firmowe,
– skreślę potrzebną Ci notkę, relację, recenzję,
– opracuję oryginalne zaproszenie, list i podziękowania,
– przygotuję scenariusz lektoratu,
– napiszę odpowiedź na zawiłe pismo urzędowe.

Piórko do wizytówki poprawione przez Michała

 

 

 

5 komentarzy

 • Dorota

  Cześć wszystkim którzy kochają św. Antoniego, który jest naprawdę niezawodny. Ostatnio moja przyjaciółka zgubiła paszport i nie mogła nigdzie znaleźć chociaż zawsze kładzie go w tym samym miejscu, to tym razem przepadł i już koniec kropka, nie pozostało nic innego jak zgłosić zgubę na policji,a ile jest z tym problemem kłopotów i wydatków to każdy z nas wie więc zaczęłyśmy w czwórkę błagać św Antoniego o to żeby pomógł odnaleźć. No i pomógł jasna sprawa. Paszport był w plecaku córki w małej bocznej kieszonce. Moja przyjaciółka po przeszukaniu wszystkich możliwych skrytek już zwatpila i zapytała św Antoniego „św Antoni i co teraz?”, nagle jak błyskawica myśl żeby jeszcze zajrzeć do tego małego plecaka. Bez św Antoniego nigdy by sobie o tym nie przypomniała. Tak działa nasz kochany święty zależnie od sytuacji. Tu akurat trzeba było pomocy błyskawicznej i taką dostała. Dziękuję bardzo św Antoni.

 • Dorota

  Witajcie wszystkie fanki św. Antoniego! 🤗!
  Mam właśnie nową wiadomość! Znów niezawodny św. Antoni odnalazł nam drugi z zagubionych pierścionków! 👍🙏🙏🙏. Bardzo dziękuję kochany św Antoni. Trwało to dosyć długo ale jest, niesamowite tak nagle znów leży sobie tam gdzie tysiąc razy go szukano i przewracano wszystko do góry nogami i nic. Dzisiaj nagle jest. Dziękuję bardzo raz jeszcze za twoją pomoc św. Antoni. Piszę to ku pokrzepieniu serc. Trzeba czekać. 👍😁. Trzeba cierpliwości i oto jest pomoc z nieba.

  • ela

   Jaka dobra wiadomość! To potwierdza, że warto wierzyć w św. Antoniego. Bardzo chciałabym, aby dla innych osób tu piszących i poszukujących ważnych dla nich przedmiotów, św. Antoni również okazał się łaskawy. Serdecznie wszystkich pozdrawiam! I nie odpuszczam w prośbach do naszego świętego. 🙂

   • Gosia

    Witam, byłam niedawno w Lizbonie i tam dowiedziałam się , że św Antoni nie jest Padewski a Lizboński . Nie zmienia to faktu, że od lat pomaga mi w znalezieniu różnych zagubionych rzeczy, w pracy dokumentów , w domu różnych rzeczy. Proszę go w nst sposób : Św Antoni Padewski, Królu Niebieski , niech sie stanie wola Twoja , niech sie znajdzie zguba moja. Nie zdarzyło sie jeszcze żeby nie wysłuchał mnie.

    • ela

     Bardzo ciekawa interpretacja. 🙂 Święty Antoni urodził się w Lizbonie, a zmarł w Padwie. Może stąd, Portugalczycy związani z postacią świętego i kultywowaniem pamięci o nim, hucznie obchodzący jego święto w dniu jego śmierci czyli 13 czerwca, przyjęli na swój użytek takie wyjaśnienie. Dla mnie może być św. Antoni Padewsko-Lizboński.
     Pozdrawiam serdecznie! 🙂

Leave a Reply