home offer cover letter good artist to do a research paper on nonfiction reading homework essay on eugenics in australia research paper on manual handling

Dzień Kobiet po babsku

0

Wreszcie potrafimy świętować własne święto. Odnoszę wrażenie, że przez długi czas w Dniu Kobiet świetnie bawili się przede wszystkim mężczyźni. Teraz ten dzień należy do nas. Zaplanujmy spotkania w babskim gronie i bawmy się wspaniale.

W pełni akceptuję Dzień Kobiet. Wiem, że nie wszystkie panie chcą świętować ten dzień. Dla mnie to wspaniała okazja do babskich spotkań, wspólnego wyjścia, biesiadowania i dobrej zabawy. Tu bez skrepowania bierzmy przykład z mężczyzn, którzy potrafią świetnie się bawić w swoim gronie i to bez okazji.

Do tradycji wśród moich znajomych i przyjaciół należy wręczanie sobie kwiatów. Ja i córka zawsze możemy liczyć na kwiatki od naszego sąsiada, przy czy mój mąż również nie zapomina o trzech wspaniałych kobietach zza ściany. Z kolei moja przyjaciółka Emila już wczoraj zdążyła mi przynieść sadzonki hiacyntów, które zakwitną niebawem.

Dzien_kobiet_po_babskuNiech ten dzień zbliży nas – kobiety i będzie okazją do integracji. Odnoszę wrażenie, że nie zawsze potrafimy się wspierać, okazywać prawdziwą wyrozumiałość i mieć odwagę na niezbędną asertywność. Dlatego też, niech ten dzień będzie dla nas i my bądźmy dla siebie. Przyjmijmy z radością wszystkie przejawy serdeczności ze strony mężczyzn, ale nie zapominajmy, aby ten dzień był wyjątkowy przede wszystkich dla nas samych.

Wszystkim Paniom życzę więc wspaniałego dnia, dobrej zabawy i wspaniałych kobiet wokół, nie tylko od święta.

 

 

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply