Inspiracje,  Kultura,  Miejsca

Spacerkiem po zimowej Warszawie – świetlne dekoracje

Kiedy Warszawa okrywa się świąteczną dekoracją nie ma osoby, która nie zachwyciłaby się jej pięknem. Spacer ulicami ścisłego centrum jest wielką atrakcją nie tylko dla warszawiaków, ale także przyjezdnych. Zapraszam na krótki spacer ulicami stolicy.

Inauguracja świątecznej iluminacji zawsze odbywa się w granicach Mikołajek czyli 5-6 grudnia. Do centrum ściągają tłumy, aby na chwilę stracić oddech w zachwycie nad milionem zapalanych światełek. To wspaniała zapowiedź na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra, choć Warszawa będzie świecić takim blaskiem aż do połowy lutego.

Spacer rozświetlonymi ulicami to dla warszawiaków niemal tradycja. Miasto wygląda zupełnie inaczej. Nawet mróz nie odstrasza chętnych do zimowego spaceru. Zawsze można się przecież ogrzać herbatą, gorącą czekoladą czy grzańcem. Na wszystkich czekają też klimatyczne kawiarenki na całym Trakcie Królewskim.

Jeżeli nie możecie odwiedzić stolicy w tym czasie, zapraszam na krótki spacerek.

Łatwiej lekko pisać, niż lekko przejść przez życie, ale razem jest znacznie łatwiej. Zapraszam więc do wspólnej podróży przez codzienność. Znajdziecie tu chwilę wytchnienia, dużą dawkę optymizmu i wiele inspiracji. Pokazuję jak wielką moc ma siła pozytywnego myślenia, a także jak dostrzegać efekty uboczne trudnych decyzji i niesprzyjających zdarzeń.

Leave a Reply