delegation of authority case study esempio curriculum vitae cuoco cover letter samples for finance positions dinapatrike essay in kannada language dissertation topics on empathy case study on working of embedded system with respect to microwave oven grade conscious essay first person essay examples

Gdzie trzymać gąbkę kuchenną?

0

Ten mały przedmiot w kuchni jest niezbędny, ale niekoniecznie dekoracyjny. Trudno znaleźć dla gąbki idealne miejsce. Jeśli nie wiemy, gdzie ukryć ten roboczy sprzęt kuchenny, najlepiej zrobić coś odwrotnego – po prostu go wyeksponować.

W salonie połączonym z kuchnią trzeba dobrych rozwiązań, aby utrzymać estetykę obu pomieszczeń, bardzo różnych pod względem funkcjonalności. Długo zastanawiałam się, gdzie trzymać akcesoria do podręcznego mycia naczyń. W szafce gąbka byłaby stale wilgotna i trudno dostępna. Trzymanie jej na brzegu zlewu też nie wygląda pięknie.

Po wielu próbach schowania gąbki w najgłębszy kąt, postanowiłam zrobić coś innego i ją wyeksponować. Świetnie sprawdziła się do tego podstawka pod świecie (jak kupiłam w IKEI). Na jednej, swoje honorowe miejsce znalazła gąbka, na drugiej – płyn do mycia naczyń. Wszystko mam pod ręką, a gąbka może się suszyć. Jeśli dobierzemy odpowiednio kolory, wszystko wygląda bardzo ładnie. Trzeba tylko pamiętać o częstej wymianie gąbek i to nie tylko z powodów estetycznych, ale higienicznych, bo na niej gromadzi się największa liczba bakterii.

 

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply