Ludzie,  Uczucia

Zatrzymany kadr

W mojej galerii pragnę zaprezentować gościnnie zdjęcia mojego brata Wiesława. Trudno zliczyć godziny i dni, które poświęcił na uchwycenie chwili z życia zimorodka i nie tylko. Cierpliwość się opłaciła. Zresztą sami popatrzcie.

W galerii pt. „Bliżej natury” prezentuję zdjęcia mojego brata Wiesława Sandeckiego. Fotografia obok filmów SF, muzyki&tańca i wędkarstwa, to jego pasja.

Jest zdania, że dobre zdjęcie to krótki moment, który chcemy uchwycić w najkorzystniejszej chwili, a więc w odpowiednim czasie, naświetleniu, ujęciu i wykadrowaniu – to pozornie proste. Wszystko razem tworzy zatrzymany kadr, który później oglądamy, więc warto poświęcić czas i wysiłek dla chwili, która już nigdy się nie powtórzy.

Obejrzyj galerię „Bliżej natury”

Łatwiej lekko pisać, niż lekko przejść przez życie, ale razem jest znacznie łatwiej. Zapraszam więc do wspólnej podróży przez codzienność. Znajdziecie tu chwilę wytchnienia, dużą dawkę optymizmu i wiele inspiracji. Pokazuję jak wielką moc ma siła pozytywnego myślenia, a także jak dostrzegać efekty uboczne trudnych decyzji i niesprzyjających zdarzeń.

Leave a Reply