self knowledge is important essay how to write the best english essay visit to fairyland essay if i were doctor essay dissertation pacs mariage how to write a marketing research proposal pdf case study examples surgery curriculum vitae phonetic pronunciation

Zatrzymany kadr

0

W mojej galerii pragnę zaprezentować gościnnie zdjęcia mojego brata Wiesława. Trudno zliczyć godziny i dni, które poświęcił na uchwycenie chwili z życia zimorodka i nie tylko. Cierpliwość się opłaciła. Zresztą sami popatrzcie.

W galerii pt. “Bliżej natury” prezentuję zdjęcia mojego brata Wiesława Sandeckiego. Fotografia obok filmów SF, muzyki&tańca i wędkarstwa, to jego pasja.

Jest zdania, że dobre zdjęcie to krótki moment, który chcemy uchwycić w najkorzystniejszej chwili, a więc w odpowiednim czasie, naświetleniu, ujęciu i wykadrowaniu – to pozornie proste. Wszystko razem tworzy zatrzymany kadr, który później oglądamy, więc warto poświęcić czas i wysiłek dla chwili, która już nigdy się nie powtórzy.

Obejrzyj galerię “Bliżej natury”

Share.

About Author

Piszę od dawna i robię to z coraz większą przyjemnością. Ukończyłam ekonomię, ale życie pokierowało moją drogę zawodową w stronę dziennikarstwa, zarówno prasowego, jak i radiowego. Stanowi ono cały mój dorobek. Przez długi czas czułam się w tym zawodzie amatorką. Dzisiaj wiem, że to moje powołanie. Spełniam się pisząc na swoim blogu.

Leave a Reply